Dans Kursları

 • Salsa Dans Kursu

  salsa dans kursu
  Salsa, genellikle Karayipler kökenli olduğu vasayılan bir müzik ve oynama çeşididir. Önceleri yalnızca Güney/Orta Amerika kökenli kişiler arasında yaygın olan bu müzik türü, özellikle 1980’lerden sonra yeryüzünün her köşesinde sevilir duruma gelmiştir.
 • Pole Dans Kursu

  pole dans kursu
  Pole dans kursu, 12 kişilik kontenjanla sınırlıdır ve hemen doluyor. Sınıf sadece bayanlardan oluşuyor. Yeni açılan kurslar için kontenjan dolmadan yerinizi ayırtın.
 • High Heels Dans Kursu

  High Heels Dans Kursu
  High heels dans kursu dansın estetiğini biraz daha üst boyuta taşımak amacıyla tasarlanan bir dans çeşidine dayalıdır. Topuklu dans kursu önce kalın ve kısa topuklarla dans eğitimine başlıyor. Dansta ustalaştıkça, topukların boyu yükseliyor ve inceliyor.
 • Hip Hop Dans Kursu

  Hip Hop Dans Kursu
  Siyahi ve Latin Amerika kökenli Amerikalı gençler arasında yaygın bir yaşam biçimi , alt kültür ve popüler kültür. Kavram genellikle bu yaşam biçiminin aynı adla anılan müzik tarzını akla getirir. 70’li yılların sonlarında ABD – New York’un Bronx ve Brooklyn semtlerinde doğmuştur.
 • Tango Dans Kursu

  tango dans kursu
  19. yüzyılın sonlarına doğru ortaya çıkan Tango, aşk ve tutkunun bir araya gelerek harmanlandığı bir dans türüdür. Kökeni, olumsuz yaşam koşullarından bunalan işçi sınıfına dayanmaktadır. Zarafetin ve bol miktarda duygunun bütünleştiği, yaratıcılığı tetikleyen Tango, bugün bütün dünyada en çok bilinen dans türüdür.